„Nuggets“ išsiveržė į priekį serijoje su „Trail Blazers“

Antruoju laimėjimu iš eilės NBA Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijoje džiaugėsi „Denver Nuggets“ krepšininkai. Nikola Jokičius ir Damianas Lillardas surengė savo šou, tačiau Denveris išvykoje nugalėto „Portland Trail Blazers“ 120:115 (39:30, 25:29, 20:20, 36:36) ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržti į priekį 2:1.

Damianas Lillardas ir Nikola Jokičius,<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-05-28 09:29

Nikola Jokičius per 35 minutes įmetė net 36 taškus bei atkovojo 11 kamuolių, o Facundo Campazzo pelnė 11 taškų, atsikovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ ketvirtame kėlinyje susikrovė 10 taškų persvarą, tačiau šeimininkai likus 13 sek., buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų, bet persverti rezultato nesugebėjo.

Ketvirtasis serijos susitikimas taip pat bus žaidžiamas Portlande.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 37 (5/16 tritaškiai), C.J.McCollumas 22 (3/10 tritaškiai, 9 atk. kam.), Normanas Powellas 18, Carmelo Anthony 17 (4/8 tritaškiai), Jusufas Nurkičius 13 (13 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (4/7 tritaškiai), Austinas Riversas 21 (5/10 tritaškiai), Michaelas Porteris jaunesnysis 15 (3/5 tritaškiai), Aaronas Gordonas 13.