Namo parlėkę „Hawks“ krepšininkai vėl pirmauja serijoje prieš „Knicks“

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse naktį iš penktadienio į šeštadienį „Atlanta Hawks“ krepšininkai savo arenoje 105:94 (29:31, 29:13, 28:28, 19:22) nugalėjo „New York Knicks“ ekipą ir dar sykį persvėrė serijos iki keturių pergalių santykį 2:1.

D.Rose'as ir T.Youngas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 29, 2021, 9:04 AM, atnaujinta May 29, 2021, 9:37 AM

Ketvirtosios rungtynės vėl vyks Atlantoje.

Penktadienio mačą stebėjo beveik 16 tūkst. sirgalių.

Nors „Hawks“ pralaimėjo pirmąjį kėlinį, bet antrajame kėlinyje spurtavo 22:3 ir atitrūko 58:42.

Po pertraukos šeimininkai visą laiką turėjo dviženklį pranašumą ir ramiai baigė rungtynes.

„Hawks“ lyderis Trae Youngas per 37 min. pelnė 21 tašką (6/13 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 3/4 baudų) ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Be jo, „Hawks“ komandoje dar šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Knicks“ komandai Derrickas Rose'as per 38 min. pelnė 30 taškų (10/16 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 1/1 baudos).

Kitas „Knicks“ lyderis Julius Randle'as strigo ir pataikė tik 2 metimus iš 15, o iš viso pelnė 14 taškų.

„Hawks“: Trae Youngas 21 (6/13 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 14 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 15 (8 atk. kam.), Johnas Collinsas 14 (6 atk. kam.), Clintas Capela 13 (12 atk. kam.), Danilo Gallinari 12, De'Andre Hunteris 11.

„Knicks“: Derrickas Rose'as 30 (10/16 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Julius Randle'as 14 (0/8 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 8/8 baudų, 11 atk. kam.), Nerlensas Noelis 12 (8 atk. kam.).