Nugalėti savo arenoje: dvigubus skaičius rinkęs J. Valančiūnas su „Grizzlies“ neatsilaikė prieš „Jazz“ gynėjų atakas

Jono Valančiūno darbo po krepšiais nepakako. NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse naktį iš šeštadienio į sekmadienį lietuvio atstovaujamas „Memphis Grizzlies“ klubas namuose 111:121 (22:34, 29:28, 34:34, 26:25) pralaimėjo „Utah Jazz“ komandai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1:2.

J.Valančiūnas neapsigynė nuo D.Mitchello atakų.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 30, 2021, 7:50 AM, atnaujinta May 30, 2021, 8:42 AM

Ketvirtosios rungtynėse vėl vyks Memfyje.

29-erių J.Valančiūnas 35 min. pelnė 10 taškų (5/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Visus taškus jis surinko per trečiąjį kėlinį.

Lietuvio tiesioginis varžovas prancūzas Rody Gobert'as per 35 min. surinko 15 taškų (7/8 dvitaškių, 1/3 baudų), atkovojo 14 kamuolių ir blokavo 4 metimus.

„Grizzlies“ atsiliko jau pirmajame kėlinyje (19:34) ir visas rungtynes vijosi, o pabaigoje buvo arti tikslo, tačiau pritrūko sėkmės ir patirties.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 5 min. Ja Morantas buvo persvėręs rezultatą 106:105, tačiau neilgam.

„Jazz“ komandoje iniciatyvos ėmėsi Donovanas Mitchellas ir svečiai atitrūko 109:119.

„Jazz“ ekipą tempė gynėjai – D.Mitchellas pelnė 29 taškus, o Mike'as Conley – 27.

„Grizzlies“ lyderis J.Morantas surinko 28 taškus, o Dillonas Brooksas pridėjo 27.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28 (8/16 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 6/8 baudų, 7 rez. perd.), Dillonas Brooksas 27 (10/17 dvitaškių, 1/7 tritaškių), Graysonas Allenas 17 (5/8 tritaškių), Kyle'as Andersonas 11 (13 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 10 (5/7 dvitaškių, 13 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 29 (7/13 dvitaškių, 2/10 tritaškių, 9/11 baudų), Mike'as Conley 27 (7/10 tritaškių, 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Rudy Gobert'as (7/8 dvitaškių, 14 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius ir Jordanas Clarksonas po 15.