Dvigubo dviženklio neužteko: J. Valančiūno sezonas NBA lygoje – ties prarajos riba

Jono Valančiūno sezonas NBA lygoje pakibo ant plauko. „Memphis Grizzlies“ pirmadienį Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje po atkaklios kovos nusileido „Utah Jazz“ 113:120 (31:34, 23:25, 33:41, 26:20). Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1-3.

J.Valančiūnas grūmėsi su R.Gobert'u.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-06-01 07:20, atnaujinta 2021-06-01 08:10

Svečiai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje ir vis didino pranašumą. Po dviejų kėlinių „Jazz“ turėjo penkių taškų persvarą – 59:54.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Maža to, „Grizzlies“ gynyba ėmė braškėti, tad „Jazz“ tuo nesunkiai pasinaudojo ir dar labiau atitolo – 100:87.

Lemiamo ketvirčio metu „Grizzlies“ ėmė didinti tempą, tai leido sumažinti deficitą iki 4 taškų – 106:110. Nepaisant to, Mike'as Conley ir Bojanas Bogdanovičius smeigė po tritaškį, taip sugrąžindami „Jazz“ dviženklį pranšumą ir uždarydami rungtynes.

J.Valančiūnas mače pelnė 14 taškų (6/10 dvit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko bloką ir kartą perėmė kamuolį.

„Grizzlies“: Ja Morantas 23 (12 rez. perd.), Dillonas Brooksas ir Jarenas Jacksonas po 21, De'Anthony Meltonas 15.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30. Jordanas Clarksonas 24, Rudy Gobertas 17 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 13.

Kitame mače namuose žaidusi „Washington Wizards“ 122:114 (28:31, 32:30, 32:19, 30:34) įveikė Rytų konferencijos favoritus „Philadelphia 76ers“ ir sušvelnino serijos rezultatą – 1-3.

REPORTERIS: KT konstatavo, kad R. Žemaitaitis pažeidė Konstituciją