„Utah Jazz“ užbaigė J. Valančiūno sezoną NBA lygoje

Jono Valančiūno sezonas NBA lygoje baigtas. „Memphis Grizzlies“ klubas pralaimėjo Vakarų konferencijos ketvirtfinalio penktąsias rungtynes prieš „Utah Jazz“ komandą, tad serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1-4.

Jonas Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jun 3, 2021, 6:59 AM, atnaujinta Jun 3, 2021, 7:57 AM

„Grizzlies“ trečiadienį išvykoje 110:126 (27:47, 24:28, 25:31, 34:20) pripažino „Jazz“ pranašumą.

„Jazz“ rungtynes perlaužė jau pirmojo kėlinio metu, kurį laimėjo 20-ies taškų skirtumu 47:27. Vėliau šeimininkai ne tik išlaikė turėtą persvarą, bet ją ir didino.

„Grizzlies“ tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis dar šiek tiek sumažino deficitą, tačiau tai jų neišgelbėjo.

J.Valančiūnas rungtynėse pelnė 18 taškų (8/13 met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir 4 kartus suklydo.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (10 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 24, Rudy Gobertas 23 (15 atk. kam.), Royce'as O'Neale'as ir Bojanas Bogdanovičius po 17, Mike'as Conley 7.

„Grizzlies“: Ja Morantas (11 rez.) ir Dillonas Brooksas po 27, Jonas Valančiūnas 18, Jarenas Jacksonas 15.