Monstriškai žaidęs serbas N. Jokičius – Vakarų konferencijos pusfinalyje: „Nuggets“ išmetė „Blazers“ ekipą

„Portland Trail Blazers“ metė vieną po kito metimus, tačiau savo arsenale tiesiog neturėjo priešnuodžio absoliučiai dominavusiam Nikola Jokičiui. 26-erių 211 cm ūgio fenomenalusis serbas tapo pagrindine varžovų kapituliacijos priežastimi, o jo atstovaujama „Denver Nuggets“ žengė į Vakarų konferencijos pusfinalį.

N.Jokičius dominavo.<br> USAToday/Scanpix nuotr.

Jun 4, 2021, 7:38 AM, atnaujinta Jun 4, 2021, 8:25 AM

„Nuggets“ naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose rungtynėse 126:115 (29:33, 32:35, 37:33, 28:14) nugalėjo „Blazers“ krepšininkus ir seriją laimėjo 4:2.

N.Jokičius žaidė 36 minutes ir pelnė 36 taškus. Jis pataikė 11 dvitaškių iš 18, 2 tritaškius iš 4 ir sumetė visus 8 baudų metimus. Serbas taip pat atkovojo 8 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir padarė 5 klaidas.

28 taškus pelniusio ir 13 rezultatyvių perdavimų atlikusio Damiano Lillardo vedama „Blazers“ šiose rungtynėse tris kėlinius turėjo iniciatyvą. „Blazers“ pirmojoje pusėje susikrovė dviženklį pranašumą, o trečiajame netgi pirmavo 14 taškų, tačiau tada N.Jokičius įjungė aukštesnę pavarą. Serbas trečiajame kėlinyje pelnė 20 taškų.

Lemiamame ketvirtyje „Nuggets“ jau demonstravo visai kitokį krepšinį, leidusį iškovoti itin svarbią pergalę.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Nuggets“ susitiks su „Phoenix Suns“ krepšininkais, kurie užbaigė LeBrono Jameso ir „Los Angeles Lakers“ sezoną.

„Nuggets“ ekipoje 26 taškus pelnė Michaelas Porteris, 22 – Monte Morrisas. „Blazers“ ekipoje C.J.McCollumas surinko 21 tašką.