Galingas „Suns“ spurtas nustūmė nuo bėgių N. Jokičiaus stumiamą „Nuggets“ traukinį

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse naktį iš pirmadienio į antradienį „Phoenix Suns“ namuose 122:105 (28:28, 29:30, 31:21, 34:26) nugalėjo „Denver Nuggets“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0.

N.Jokičius neišgelbėjo.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jun 8, 2021, 8:26 AM, atnaujinta Jun 8, 2021, 8:32 AM

Antrasis mačas vėl vyks Finikse ketvirtadienį.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik taškas – 57:58, o trečiojo pradžioje svečiai atitrūko dviženkliu skirtumu – 60:70.

Tačiau tuomet „Suns“ atsibudo ir spurtavo 28:9, o ketvirtojo kėlinio pradžioje dar labiau nutolo – 102:84.

Bendras spurtas tapo 42:14, ir „Nuggets“ jau neatsigavo iki mačo pabaigos.

„Suns“ ekipai net keturi žaidėjai pelnė 20 ir daugiau taškų, o svečių gretose šią ribą peržengė tik Nikola Jokičius, per 36 min. pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 23, Devinas Bookeris (7/8 dvitaškių, 8 rez. perd.) ir Chrisas Paulas (11 rez. perd.) po 21, Deandre Aytonas 20 (9/13 dvitaškių, 10 atk. kam.), Jae Crowderis 14.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8/18 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 9 atk. kam.), Aaronas Gordonas 18, Michaelas Porteris 15 (7 atk. kam.), Facundo Campazzo 14 (6 rez. perd.).