NBA čempionus išmetusi „Suns“ ir toliau žengia užtikrintai: antrą kartą įveikė „Nuggets“

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA Vakarų konferencijos pusfinalio antrosiose rungtynėse antrąją pergalę iškovojo „Phoenix Suns“ ekipa.

„Suns“ antrą kartą iš eilės įveikė Denverio klubą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 10, 2021, 7:28 AM, atnaujinta Jun 10, 2021, 7:29 AM

Pirmajame etape lygos čempionų „Los Angeles Lakers“ barjerą perlipęs Finikso klubas šį kartą namuose 123:98 (25:21, 27:21, 34:25, 37:31) nepaliko vilčių „Denver Nuggets“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja – 2:0.

Triuškinančią persvarą aikštelės šeimininkai ėmė krautis po ilgosios pertraukos – 10:1 trečiąjį kėlinį pradėjusi „Suns“ pasiuntė varžovus į nokdauną bei įgijo 19 taškų pranašumą – 62:43.

Rungtynių kontrolę visiškai į savo rankas perėmusią „Suns“ į pergalę vedė Chrisas Paulas, kuris per 30 ant parketo praleistų minučių įmetė 17 taškų (4/8 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“ gretose rezultatyviausiai sužaidė dvikovos išvakarėse naudingiausiu lygos krepšininku pripažintas Nikola Jokičius.

Serbas per 29 minutes įmetė 24 taškus (8/14 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud. metim.),atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo pati skaudžiausia Denverio klubo nesėkmė šiame sezone.

Trečiosios serijos rungtynės Denveryje bus žaidžiamos naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Suns“: Devinas Bookeris 18, Chrisas Paulas 17, Mikalas Bridgesas 16, Deandre Aytonas 15, Jae Crowderis 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24, Michaelas Porteris ir Paulas Millsapas po 11, Willas Bartonas 10.