Vėl prie sienos priremtas Šaras liko nepatenkintas ne tik auklėtinių, bet ir savo darbu: „Man nepavyko“

Ispanijos krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio serijoje lemiamų rungtynių barjerą įveikusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ dar kartelį priremta prie sienos.

Š.Jasikevičius.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Š.Jasikevičius.<br>TASS/Scanpix nuotr.
Š.Jasikevičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jun 10, 2021, 8:55 AM

Trečiadienį vykusiose antrose pusfinalio rungtynėse „Barcelona“ Tenerifėje 68:80 (19:15, 16:23, 20:20, 13:22) nusileido vietos „Lenovo“ krepšininkams ir serijoje iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1.

Po nesėkmingai pasibaigusių antrųjų rungtynių Š.Jasikevičius nebuvo itin kalbus.

„Šiose sunkiose rungtynėse jie buvo kur kas geresnė komanda. Bandžiau pasiekti žaidėjus po puikiai sužaistų pirmųjų rungtynių, tačiau man nepavyko“, – pripažino 45-erių krepšinio specialistas iš Lietuvos.

Katalonijos klubas niekaip negalėjo sustabdyti varžovų gretose siautėjusio Marcelinho Huerto. 38-erių veteranas į savo buvusios komandos krepšį įmetė 26 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 31 naudingumo balą.

„Niekaip negalėjome suvaldyti Marcelinho. Ypač pirmajame kėlinyje, – pripažino Šaras. – Antrajame kėlinyje mums pavyko grįžti į rungtynes, tačiau nesėkmingai atakavome krepšį ir priėmėme sprendimus, kurie nebuvo labai geri.“

Pusfinalio serijos nugalėtojas paaiškės penktadienį, o lemiamą dvikovą „Barcelona“ žais namuose. Šios akistatos ir namų aikštelės pranašumo svarbą pabrėžė ir Š.Jasikevičius.

„Šiuo metu reikia atsigauti. Turime namų aikštelės pranašumą, kuris tapo Ispanijos krepšinio lygos finalo vertės. Privalėsime viską palikti aikštelė“, – samprotavo lietuvis.

Lrytas.lt pirmąją serijos dvikovą „Barcelona“ laimėjo 43 taškų pranašumu – 112:69.