Lemiamoje dvikovoje atsitiesusi Š. Jasikevičiaus „Barcelona“ žengė į Ispanijos pirmenybių finalą Į pergalę vedė P. Gasolis

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ iškovojo bilietą į Ispanijos krepšinio čempionato finalą. Trečiose pusfinalio rungtynėse Katalonijos klubas savo aikštėje 89:72 (23:21, 23:18, 22:11, 20:20) pranoko Tenerifės „Lenovo“ ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių – 2:1.

Š.Jasikevičius.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 12, 2021, 7:00 AM, atnaujinta Jun 12, 2021, 7:01 AM

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė abiejų komandų kova. „Barcelona“ kiek aukštesnę pavarą įjungė antrajame ketvirtyje, kuriame sėkmingo Pau Gasolio žaidimo dėka katalonai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 46:39.

Antroje dvikovos pusėje „Barcelona“ žaidė dar užtikrinčiau ir įgijo dviženklį pranašumą. Iniciatyvos iš savo rankų nepaleidę aikštelės šeimininkai šventė pergalę 89:72 ir žengė į Ispanijos krepšinio lygos finalą, kuriame susigrums su Madrido „Real“ krepšininkais.

Trečiose pusfinalio rungtynėse nugalėtojų gretose naudingiausiai sužaidęs P.Gasolis per 14 minučių įmetė 15 taškų (2/4 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

„Barcelona“: Pau Gasolis 15, Brandonas Daviesas ir Cory Higginsas po 14, Nickas Calathesas 13, Kyle'as Kuricas 6.

„Lenovo“: Aaronas Doornekampas 19, Marcelinho Huertas 13, Sasu Salinas ir Giorgis Shermadinis po 8.