„Nets“ iššvaistė turėtą serijos persvarą ir prarado savo lyderį – „Bucks“ atsitiesė po pralaimėjimų

Iš „Brooklyn Nets“ persvaros nieko neliko. Maža to – ekipa Rytų konferencijos pusfinalio seriją turės žaisti be vieno iš savo lyderių Kyrie Irvingo. Sekmadienį ketvirtose konferencijos pusfinalio rungtynėse „Milwaukee Bucks“ ekipa namuose 107:96 (23:26, 30:22, 28:21, 26:27) palaužė „Nets“ ir serijos rezultatas tapo 2:2. Bruklyno ekipa sugrįžta žaisti serijos dvikovą namo, iš kur išvyko pirmaudama 2:0.

Kyrie Irvingas gavo traumą ir greičiausiai pusfinalio serijoje neasirodys.

Jun 14, 2021, 6:57 AM, atnaujinta Jun 14, 2021, 6:59 AM

Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo per 38 minutes pelnė 34 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, o Khrisas Middletonas pridėjo 19 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Esame laimingi, kad tobulėjame ir žaidimas gerėja ir, reikia tikėtis, kad laimėsime bent kartą Brukline“, – kalbėjo po pergalės G.Antetokounmpo.

„Nets“ komanda prarado K. Irvingą, kuris, sužaidus 17 minučių, nusileisdamas ant G.Antetokounmpo kojos patyrė čiurnos traumą ir toliau nežaidė. Krepšininkas spėjo pelnyti 11 taškų.

Dėl traumos „Nets“ ir toliau nežaidė Jamesas Hardenas, o Kevinas Durantas per 42 minutes prišaudė 28 taškus, tačiau jis pataikė 9 metimus iš 25.

„Bucks“ antrame kėlinyje išsiveržė į priekį ir susikrovė dviženklę persvarą 64:50. Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki 69:78, tačiau Kh. Middletono tritaškis tapo nemaloniu ketvirčio tašku – 81:69.

Per ketvirtąjį kėlinį vaizdas aikštėje nepaskeitė – šeimininkai pirmavo 99:84 ir galiausiai ramiai užbaigė mačą.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 19, Jrue Holiday 14 (9 rez. perd.), P.J.Tuckeris 13, Brynas Forbesas 10.

„Nets“: Kevinas Durantas 28, Kyrie Irvingas 11, Blake’as Griffinas, Joe Harrisas ir Jeffas Greenas po 8.