„Philadelphia 76ers“ sugebėjo seriją pratęsti iki septintojo mačo – pergalę pelnė ir po lyderio susistumdymo

„Philadelphia 76ers“ gavo tai, ko labiausiai siekė – žaisti septintąsias Rytų konferencijos rungtynes ir tai daryti savo aikštėje. Šeštose pusfinalio rungtynėse „76ers“ išvykoje penktadienį sugebėjo palaužti namie kovojusią „Atlanta Hawks“ ekipą 104:99 (22:29, 25:22, 33:25, 24:23). Tad serijos rezultatas tapo 3:3.

Santykius aikštėje aiškintis pradėjo Filadelfijos atstovas Joelis Embiidas bei „Hawks“ žaidėjas Johnas Collinsas.<br> Reuters/Scanix.com nuotr.

Jun 19, 2021, 7:25 AM, atnaujinta Jun 19, 2021, 7:35 AM

Filadelfijos krepšininkų pergalė buvo įspūdinga, žiūrint į tai, kaip vyko penktasis serijos mačas, kai „76ers“ sugebėjo išbarstyti 26 taškų persvarą ir nusileido 3 taškų skirtumu 106:109.

„76ers“ atsitiesė po dviejų iš eilės pralaimėjimų serijoje.

Sethas Curry pelnė 6 tritaškius iš devynių mestų bei surinko 24 taškus ir tai buvo atsvara Trae Youngui, kuris sumetė 34 taškus ir tempė Atlantą į Rytų konferencijos finalą.

„Jūs pamatėte visą šios serijos atkaklumą viename mače“, – po dvikovos teigė taip pat 24 taškus įmetęs Tobias Harrisas.

Būtent jis pelnė keturis taškus baudų metimais ir išlaikė svečių persvarą, kai buvo likę žaisti 13 sekundžių.

Lygiose ir labai atkakliose rungtynėse Filadelfijos klubas persvarą įgijo ketvirtame kėlinyje, kai po dviejų iš eilės tritaškių įgavo dešimties taškų persvarą 87:77. Nuo to laiko „Hawks“ bandė pasivyti svečius.

Šeimininkai buvo priartėję iki 93:94, tačiau svečiai ir vėl pabėgo, pelnę 4 taškus be atsako.

Šiame kėlinyje įvyko ir rimtas susistumdymas, kai likus kovoti 4 minutes santykius aiškintis pradėjo Joelis Embiidas bei „Hawks“ atstovas Johnas Collinsas.

„76ers“ puolėjas užkrito puldamas ant šeimininkų krepšininko, šis kojomis atsistūmė nuo vidurio puolėjo, o J.Embiidas atsistojęs ir į šonus išskėtęs rankas pradėjo stumti oponentą.

Prie peštukų prišokę komandų draugai dar šiek tiek užpylė „alyvos į ugnį“, tačiau galiausiai žaidėjai buvo išskirti.

Po momento peržiūros teisėjai abiem krepšininkams skyrė po techninę pražangą.

„Nemanau, kad man reikėjo duoti pražangą. Aš tiesiog bandžiau išlikti ramus, todėl ir visu savo kūnu ir rankomis rodžiau, jog nesirengiu aiškintis santykių. Mano rankos buvo išskėstos ir matėsi, kad nesirengiu stumdytis“, – kalbėjo J.Embiidas.

Septintąsias rungtynes ekipos žais sekmadienį ir dalis „76ers“ sirgalių jau suskubo atkreipti dėmesį, kad komanda namuose kovos su nesėkme nešančia raudona apranga.

Filadelfijos krepšininkai su ja žaidė pirmose pralaimėtose rungtynėse, taip pat ir 2019-siais, kai septintose serijos rungtynėse nusileido „Toronto Raptors“.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (8/20 dvit., 5/10 trit., 5 atk. kam., 12 rez. perd., 3 per. kam.), Kevinas Huerteris 17 (5/9 dvit., 2/6 trit., 11 atk. kam.), Danilo Gallinari 16, Clintas Capela 14.

„76ers“: Tobiasas Harrisas (7/17 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.) ir Sethas Curry po 24, Joelis Embiidas 22 (8/20 dvit., 13 atk. kam.), Tyrese'as Maxey 16.