Vakarų konferencijos finale – D. Aytono dėjimu išplėšta antroji „Suns“ pergalė

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos finalo antrosios rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį Finikse baigėsi dramatiškai – „Phoenix Suns“ 104:103 (25:22, 23:25, 27:24, 29:32) nugalėjo „Los Angeles Clippers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

D.Aytonas dėjimu išplėšė pergalę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 23, 2021, 7:44 AM, atnaujinta Jun 23, 2021, 8:09 AM

Kitos dvejos rungtynės vyks Los Andžele.

Pergalę šeimininkams išplėšė Deandre Aytono dėjimas likus 0,2 sek. po Ja Crowderio perdavimo virš krepšio.

Paskutinei atakai „Suns“ turėjo vos 0,9 sek.

Taškai buvo įskaityti po vaizdo įrašo peržiūros ir palikta svečių atakai dar 0,2 sek., bet per jam jau nebuvo įmanoma ką nors pakeisti.

Paskutinės dvi rungtynių minutės tęsėsi amžinybę – teisėjai net šešis kartus žiūrėjo vaizdo įrašą.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 48:47 ir tokia kova tęsėsi iki pat pabaigos.

„Suns“ komandai Camerone'as Payne'as pelnė 29 taškus, o D.Aytonas surinko 24 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

„Suns“: Cameronas Payne'as 29 (10/16 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 3/ 4 baudų, 9 rez. perd.), Deandre Aytonas 24 (12/15 dvitaškių, 14 atk. kam.), Devinas Bookeris 20 (5/16 metimai, 7 kld.), Dario Šaričius ir Cameronas Johnsonas – po 11.

„Clippers“: Paulas George'as 26 (10/23 metimų), Reggie Jacksonas 19, Ivica Zubacas 14 (11 atk. kam.), Luke'as Kennardas 10.