Rytų konferencijos finale „Hawks“ atstatė pusiausvyrą: sutaršė be G. Antetokounmpo likusius „Bucks“ krepšininkus

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos finalo ketvirtosiose rungtynėse naktį iš antradienio į trečiadienį „Atlanta Hawks“ namuose 110:88 (25:22, 26:16, 36:24, 23:26) nukovė „Milwaukee Bucks“ ekipą ir serijos iki 4 pergalių santykis tapo 2:2.

G.Antetokounmpo patyrė kojos traumą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jun 30, 2021, 7:05 AM, atnaujinta Jun 30, 2021, 7:15 AM

„Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo dėl kelio traumos nebaigė rungtynių – graikas paliko aikštę trečiajame kėlinyje.

Penktasis mačas ketvirtadienį vyks Milvokyje.

„Hawks“ po dviejų kėlinių pirmavo 51:38, o G.Antetokounmpo traumą patyrė rezultatui esant 62:54.

26 metų Graikijos krepšininkas šoko kovoti dėl kamuolio, bet po kontakto su Clintu Capela leisdamasis pakreipė koją ir ėmė šaukti iš skausmo.

Jis kritęs susiėmė už kelio ir po kurio laiko buvo palydėtas iš aikštės.

Trečiadienį po tyrimų paaiškės, kas atsitiko kojai.

Iki traumos graikas buvo pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius per 24 minutes.

G.Antetokounmpo palikus aikštę Bogdanas Bgodanovičius vieną po kito pataikė tris tritaškius ir „Hawks“ spurtavo 15:0.

Rezultatui tapus 77:54 mačo baigtis tapo aiški.

„Hawks“ rungtyniavo be savo lyderio Trae Youngo, kuris yra patyręs kojos traumą. Jį starto penkete pakeitęs Lou Williamsas surinko 21 tašką ir buvo rezultatyviausias Atlantos ekipoje.

„Bucks“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Jrue Holiday surinko 19 taškų.

„Hawks“: Lou Williamsas 21 (5/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 8 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 20 (6/14 tritaškių), Kevinas Huerteris (7 rez. perd.) ir Clintas Capela (7 atk. kam.) po 15, Cameronas Reddishas 12.

„Bucks“: Jrue Holiday 19 (6/17 metimų, 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 16 (8 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 14 (7/9 dvitaškių, 8 atk. kam.).