K. Maksvyčio kariai – gyvi: lemiamu metu prabilęs A. Juškevičius išgelbėjo „Parma“ šansus žaisi Čempionų lygoje

Dėl vietos FIBA Čempionų lygoje kovojanti Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ ekipa pirmojo atrankos etapo varžybose iškovojo svarbią pergalę.

A.Juškevičius ir K.Maksvytis.<br>G.Šiupario nuotr.

Sep 14, 2021, 10:26 PM

Ado Juškevičiaus ir Eigardo Žukausko atstovaujama „Parma“ 79:76 (22:12, 13:26, 19:17, 25:21) palaužė Eilato „Hapoel“ ekipą.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei A.Juškevičius tolimu metimu išvedė Rusijos klubą į priekį – 72:71.

Vis dėlto Izraelio ekipa vėl susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį.

Su tuo sutikti nenorėjo vėl apie save priminęs A.Juškevičius. Gynėjas iš Lietuvos įmetė dvitaškį su pražangą. Kitoje atakoje varžovų klaidą išprovokavusi „Parma“ baudų metimais įtvirtino svarbią pergalę.

Antrajame atrankos etape K.Maksvyčio kariauna susitiks su Le Mano „Sarthe“ ekipa.