„Warriors“ ir be didesnės S. Curry pagalbos patiesė „Trail Blazers“

Pirmąją pergalę ikisezoninėse NBA rungtynėse pirmadienį iškovojo Oklando „Golden State Warriors“ komanda, kuri rezultatu 121:107 (26:25, 34:35, 40:25, 21:22) įveikė „Portland Trail Blazers“ ekipą.

S.Curry<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 5, 2021, 8:45 AM, atnaujinta Oct 5, 2021, 9:51 AM

Šiose rungtynėse suskirto dviejų žvaigždžių keliai – kovojo Stephenas Curry ir Damianas Lillardas, tačiau krepšininkai aikštėje išbuvo tik pirmuose dvejuose kėliniuose.

„Warriors“ lyderis per 20 minučių pelnė 13 taškų, pataikęs 3 tritaškius iš 8, o „Trail Blazers“ lyderis per 18 minučių surinko 19 taškų.

Per pirmuosius du kėlinius nė vienai komandai nepavyko išsiveržti į priekį ir ilsėtis ekipos išėjo lygiam rezultatui – 60:60.

Po pertraukos svečiai laimėjo ketvirtį 40:25, pirmavo 100:83 ir mačo baigtis tapo aiški.

"Warriors" ekipa metė šiame mače net 69 tritaškius, tačiau pataikė tik 24. Tuo tarpu šaimininkai iš toli bandė mesti 38 kartus ir pataikė 16.

„Warriors“: Jordanas Poole’as 30, Andrew Wigginsas ir Stephenas Curry po 13.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 19, Jusufas Nurkičius 15 (10 atk. kam.), Normanas Powellas 13, CJ McCollumas 12.