Po pratęstos pergalių serijos – Šaro liaupsės gynybai ir „braliukui“: jis buvo nuostabus

Sekmadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (6/0) ekipa pratęsė savo pergalių seriją Ispanijos krepšinio pirmenybėse.

Š.Jasikevičius.<br>TASS/Scanpix nuotr.

Oct 11, 2021, 7:57 AM

Katalonijos klubas namuose 78:61 (19:15, 18:14, 20:21, 21:11) pranoko Sevilijos „Real Betis“ (1/4) komandą.

Po pergalės „Barcelona“ vyriausiasis treneris Š.Jasikevičius negailėjo pagyrų savo auklėtinių gynybai bei išskyrė vieno iš jų itin sėkmingą žaidimą.

„Sveikinu komandą su pasiekta pergale, o tai lėmė žaidėjų tvirtumas gynyboje.

Paskutinio ketvirčio metu atrodėme labai solidžiai, o nuostabias rungtynes sužaidė Rolandas Šmitas. Jis prisidėjo svarbiais tolimais metimais ir atkovotais kamuoliais.

„Real Betis“ mums padarė nemažai žalos pirmajame kėlinyje, ypač kovoje dėl atšokusių kamuolių puolime“, – po rungtynių samprotavo 45-erių lietuvis.

Nugalėtojus į priekį vedęs latvis R.Šmitas įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 2/5 baud. metim.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo tarpu Rokas Jokubaitis per 20 minučių įmetė 7 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 11 naudingumo balų.

Artimiausias savo rungtynes „Barcelona“ žais trečiadienį.

Tai bus Eurolygos dvikova namuose prieš Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.