25 taškų pranašumą turėjęs Madrido „Real“ tik rungtynių pabaigoje sugebėjo įveikti D. Motiejūno atstovaujamą „Monaco“

​Eurolygoje debiutuojantis „Monaco“ klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa išvykoje 86:94 (12:30, 27:21, 26:21, 21:22) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams.

Madrido „Real“ – „Monaco“<br> AS Monaco Basketball twitter nuotr.
 Madrido „Real“ – „Monaco“<br> Real Madrid Basket twitter nuotr.
Mike'as Jamesas.<br>AS Monaco Basket twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2021-10-13 21:34, atnaujinta 2021-10-14 01:20

D. Motiejūnas per 17 minučių surinko 9 taškus, 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 8 naudingumo balus.

Namie žaidęs „Real“ rungtynes pradėjo pasakišku spurtu 13:1, o kėlinį užbaigė pirmaudami 30:12.

Antrajame kėlinyje karališkojo klubo krepšininkai ir toliau puikiai atrodė puolime, tačiau gynyboje atsipalaidavę šeimininkai leido „Monaco“ ekipai rinktis lengvus taškus. Visgi po dviejų kėlinių „Real“ pirmavo užtikrintai – 51:39.

Trečiasis kėlinys vyko panašiai kaip ir antrasis, tačiau Madrido krepšininkai neatrado jokių priešnuodžių „Monaco“ žvaigždei Mike’ui Jamesui. Amerikietis sugebėjo surinkti per kėlinį 16 taškų, o prieš lemiamą ketvirtį iš vienu momentu turėto 25 taškų pranašumo liko tik 7 (72:65).

Įsisiautėjančius svečius karališkajam klubui sekėsi vis sunkiau ir sunkiau. Likus žaisti tris minutes po Willo Thomaso dvitaškio „Monaco“ klubas sugebėjo išsiveržti į priekį 83:81. Kai atrodė, kad Eurolygos naujokams jau pavyko perlaužti rungtynes iniciatyvos ėmėsi šią vasarą prie Madrido klubo prisijungęs Guerschoans Yabusele.

Prancūzas pelnė penkis taškus paeiliui ir užvedė komandos draugus lemiam šturmui. Aršiai pradėję gintis ispanai vėl atrodė kaip pirmajame kėlinyje ir puikiu žaidimu abiejuose aikštės pusėse sėkmingai užbaigė rungtynes švęsdami pergalę rezultatu 94:86.

Madrido „Real“: Guerschoans Yabusele – 18, Thomasas Heurtelis – 13, Fabienas Causeuris – 12, Walteris Tavaresas ir Adamas Hanga po 9.

„Monaco“: Mike’as Jamesas – 24 (10 rez. per.), Donta Hallas – 12, Willas Thomasas – 11.

Madrido „Real“ startavo su užtikrinta pergale 82:69 prieš Eurolygos čempionus Stambulo „Anadolu Efes“. Sekančiose rungtynėse karališkasis klubas 68:74 neatsilaikė prieš Pirėjo „Olympiakos“.