L. Dončičiaus ir „Mavericks“ koncertas: varžovus pervažiavo 68 taškų skirtumu Kiti rezultatai

Luka Dončičiaus atstovaujama „Dallas Mavericks“ ekipa naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį sužaidė vienas įspūdingiausių NBA ikisezoninio ciklo rungtynių.

L.Dončičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 14, 2021, 7:55 AM, atnaujinta Oct 14, 2021, 8:01 AM

Dalaso klubas išvykoje 127:59 (24:17, 37:13, 30:11, 36:18) nepaliko vilčių „Charlotte Hornets“ krepšininkams.

Triuškinantį pranašumą svečiai ėmė krautis antrajame kėlinyje. Po pirmosios rungtynių dalies „Mavericks“ buvo priekyje net 31 taško skirtumu – 61:30.

Po pertraukos Dalaso ekipa pratęsė savo dominavimą ir nebepaliko jokių vilčių varžovams.

L.Dončičius šioje dvikovoje susidūrė su problemomis atakuojant krepšį.

22-ejų Slovėnijos krepšinio perlas per 26 ant parketo praleistas minutes įmetė 10 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Vis dėlto iš 14 L.Dončičiaus išmestų metimų tikslą pasiekė vos keturi metimai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo : Timas Hardaway'us jaunesnysis. Jis įmetė 20 taškų.

„Charlotte Hornets“: Jamesas Bouknightas 12, Cody Martinas 12, Nickas Richardsas 8.

„Dallas Mavericks“: Timas Hardaway'us jaunesnysis 20, Kristapas Porzingis 17, Jalenas Brunsonas 13.