D. Saboniui susitikimas su draugu nebuvo dėkingas – „Pacers“ namie nesukrapštė pergalės

Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ baigė pasirengimą NBA čempionatui pralaimėjimu. Namie žaidusi Indianos ekipa ketvirtose priešsezoninėse rungtynėse krito prieš „Cleveland Cavaliers“ 94:110 (26:35, 21:25, 20:23, 27:27) ir tai buvo antroji komandos nesėkmė. „Pacers“ taip pat buvo iškovojusi ir du laimėjimus.

Domantas Sabonis ir Kevinas Love'as.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-10-16 08:03, atnaujinta 2021-10-16 08:08

D.Sabonis mačą pradėjo starto penkete ir per 18 minučių surinko 10 taškų (5/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Cavaliers“, kuriai tai buvo antroji sėkmė per penkis mačus, pirmavo 34:25, o po trijų kėlinių turėjo ir 16 taškų persvarą – 83:67.

„Cleveland“ klubas pataikė 13 tritaškių iš 32 (40 proc.), tuo tarpu šeimininkai – 14 iš 44 (31 proc.).

Net keturis tritaškius įsūdė Klivlando žaidėjas turkas Sedi Osmanas

Po šešerių metų, praleistų klajojant po kitas šalis, NBA aikštėje susitiko du geri pažįstami: D. Sabonis ir buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas.

Pastarasis su lietuviu prieš šešerius metus žaidė Gonzagos universiteto komandoje.

Kanadietis per 13 minučių ir pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

NBA sezoną „Pacers“ pradės spalio 21-ąją maču svečiuose su „Charlotte Hornets“, o „Cavaliers“ susigrums su „Memphis Grizzlies“.

„Pacers“: Goga Bitadzė 18, Isaiah Jacksonas 12, Domantas Sabonis ir Mylesas Turneris – po 10.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 14, Mitchas Ballockas ir Deanas Wade'as – po 12, Kevinas Love'as 10.