T. Dorsey šou nepakako – „Olympiakos“ neatsilaikė prieš be M. Grigonio žaidusią CSKA

​Penktadienio vakarą „Megasport“ arenoje susitiko Maskvos CSKA ir Pirėjaus „Olympiakos“ ekipos. 88:82 (20:25, 28:13, 18:21, 22:23) savo pranašumą įrodė namuose žaidusi Maskvos ekipa.

CSKA treneris D.Itoudis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2021, 7:49 PM, atnaujinta Oct 22, 2021, 10:10 PM

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Tylerio Dorsey vedama „Olympiakos“. Graikijos klubas vienu metu turėjo 12 taškų pranašumą (18:6), tačiau kėlinį užbaigė pirmaudami 25:20. Pats T.Dorsey per pirmą kėlinį pataikė visus 5 mestus metimus ir surinko 14 taškų.

Antrajame kėlinyje CSKA parodė visiškai kitą veidą ir antrą ketvirtį laimėjo 28:13, bei prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį pranašumą – 48:38.

Nuo trečiojo kėlinio Pirėjaus klubui tik prisiartinus prie CSKA, raudonarmiečiai atsakydavo sėkmingomis atkarpomis ir rungtynes laimėjo 88:82.

CSKA: Willas Clyburnas – 29, Iffe’as Lundbergas ir Joelis Bolomboy – 16, Nikita Kurbanov su Aleksėjumi Švedu – 10.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey – 32, Livio Jean-Charlesas – 11.

Raudonarmiečių ekipai rungtynėse dėl traumų negalėjo padėti Nikola Milutinovas, Tornike Shengelia ir Marius Grigonis.

Maksvos CSKA po penkių turi keturias pergalės ir vieną nesėkmę, Pirėjaus „Olympiakos“ yra iškovojusi tris pergales.

REPORTERIS: sulaikyti asmenys, įtariami L. Volkovo užpuolimu