Rezultatyviai rungtyniavęs D. Motiejūnas nukalė „Monaco“ ekipai trečiąją pergalę

„Monaco“ ekipa nutraukė trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje. D. Motiejūno vedamas klubas namuose 70:62 (21:12, 20:24, 15:17, 14:9) nugalėjo Belgrado „Crevena Zvezda“ ekipą.

Donatas Motiejūnas.<br>AS Monaco Basket twitter nuotr.

Oct 26, 2021, 7:44 PM, atnaujinta Oct 27, 2021, 7:56 AM

Rungtynes sėkmingiau pradėję „Monaco“ krepšininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 21:12, o antrajame sugebėjo susikurti ir dviženklį pranašumą – 29:17. Pradėję sėkmingiau žaisti gynyboje „Crvena Zvezda“ krepšininkai sugebėjo iki pertraukos sumažinti atsilikimą iki penkių taškų – 36:41.

Kovingai nusiteikę, po pertraukos grįžę Belgrado krepšininkai spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį. Visgi, „Monaco“ toliau bėgti varžovams nebeleido ir komandos iki rungtynių pabaigos rungtyniavo taškas į tašką.

Paskutinėse minutėse Mike’o Jameso tritaškis ir sėkmingi Alpha Diallo baudų metimai „Monaco“ ekipai sukūrė solidų pranašumą – 65:59. Belgradiečiai savo sėkmingos atkarpos surengti nesugebėjo ir D.Motiejūno atstovaujamas klubas šventė pergalę 70:62.

D.Motiejūnas per 26 minutes surinko 14 taškų, 8 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 perimtus kamuolius ir 21 naudingumo balą.

„Monaco“: Alpha Diallo (7 atk. kam.) – 19, Donatas Motiejūnas (8 atk. kam.) – 14, Danilo Andjusičius – 12.

„Crvena Zvezda“: Nate'as Woltersas – 18, Nikola Kaliničius – 14, Ognjenas Kuzmičius (7 atk. kam.) – 10.

„Monaco“ startavo laimėdami pirmas dvi rungtynes, tačiau vėliau trys pralaimėjimai Ispanijos ekipoms – Madrido „Real“, „Barcelona“ ir Vitorijos „Baskonia“.

Belgrado „Crvena Zvezda“ į rungtynes žengia taip pat turėdami dvi pergales. Pastarąjį turą Serbijos klubas kiek netikėtai namuose 63:78 nusileido Berlyno ALBA ekipai.