Kiauros baskų valtys Kazanėje: „Baskonia“ neišgelbėjo net T. Sedekerskio karjeros rekordas

Kazanės „Uniks“ (2/4) papildė savo pergalių sąskaitą Eurolygoje. Trečiadienį Tatarstano klubas namuose 83:69 (24:17, 24:6, 18:26, 17:25) pranoko lietuviškąją Vitorijos „Baskonia“ (3/3) ekipą, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis.

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 27, 2021, 6:55 PM, atnaujinta Oct 27, 2021, 11:00 PM

Šį kartą aikštėje pasirodė vienas iš dviejų lietuvių – savaitgalį čiurnos traumą patyręs R.Giedraitis liko Vitorijoje.

Tuo tarpu T.Sedekerskis pagerino savo atkovotų kamuolių rekordą Eurolygoje.

Lietuvis per 28 ant parketo praleistas minutes sugriebė net 12 kamuolių bei įmetė 11 taškų (4/5 dvit., 1/5 trit., 0/2 baud. metim.). T.Sedekerskis dvikovą užbaigė surinkdamas 20 naudingumo balų.

Ryškus dvikovos favoritas ėmė aikštėti dar pirmojoje rungtynių dalyje. Antrajame ketvirtyje „Uniks“ žaibiškai susikrovė dviženklį pranašumą ir ketvirtį laimėjo 24:6.

Po pertraukos baskams puolime sekėsi kiek geriau, tačiau priartėti prie savo varžovų svečiams nepavyko. Prieš lemiamą dvikovos atkarpą „Baskonia“ atsiliko 44:66.

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai ėmė bastyti savo triuškinantį pranašumą, tačiau priartėti varžovams iki vienženklio skirtumo neleidęs Kazanės klubas šventė užtikrintą pergalę.

„Uniks“: Johnas Brownas ir Andrejus Voroncevičius po 14, Jarrellas Brantley 11, Isaiah Canaanas 9.

„Baskonia“: Wade'as Baldwinas 23, Mattas Costello 18, Tadas Sedekerskis 11, Jaysonas Grangeris 8.