Staigmena Vilerbane: ASVEL ant menčių paguldė dar vieną Eurolygos milžiną

Vilerbano ASVEL (4/2) ir toliau maloniai stebina savo sirgalius Eurolygos sezono starte. Trečiadienį Prancūzijos ekipa ant menčių paguldė Maskvos CSKA (4/2) krepšininkus.

ASVEL įveikė CSKA krepšininkus.<br>AFP/Scanpix nuotr.
CSKA treneris D.Itoudis.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 27, 2021, 8:52 PM, atnaujinta Oct 27, 2021, 11:38 PM

ASVEL svečius iš Rusijos savo aikštėje įveikė 70:68 (26:13, 13:17, 14:26, 17:12).

Aikštės šeimininkai tituluotuosius svečius iš Maskvos šaltu dušu pavaišino pačioje rungtynių pradžioje. ASVEL dvikovą pradėjo spurtu 7:0 ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje dvigubai – 26:13.

Pabudę raudonarmiečiai antrajame kėlinyje ėmė artintis prie savo varžovų, o su tuo sutikti nenorėjęs Vilerbano klubas savo priešininkams taip pat atsakydavo sėkmingomis atakomis.

Į ilgąją pertrauką ASVEL išėjo pirmaudama 39:30.

Trečiajame kėlinyje CSKA įjungė aukštesnę pavarą ir ne tik priartėjo prie savo varžovų, bet ir persvėrė pirmaujančią komandą rodančius skaičius į savo pusę. Po trijų kėlinių CSKA pirmavo 56:53.

Ketvirtajame kėlinyje vyko itin permaininga kova. Įpusėjus ketvirčiui CSKA priekyje buvo vos dviejų taškų pranašumu – 64:62.

Likus žaisti 2 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Elie Okobo dvitaškiu išvedė ASVEL į priekį – 68:67. Kitoje atakoje A.Švedui nepavyko persverti rezultato į CSKA komandos pusę, o aikštės šeimininkai padidino savo pranašumą – 70:67.

Rungtynių pabaigoje Maskvos ekipai išsigelbėti nepavyko ir ASVEL šventė ketvirtąją pergalę Eurolygoje.

Šiose rungtynėse CSKA vertėsi be traumas patyrusių M.Grigonio, Torkinės Šengelijos ir Nikola Milutinuvo.

ASVEL: Elie Okobo 14, Youssoupha Fallas 12, Davidas Lighty 10, Chrisas Jonesas 9.

CSKA: Danielis Hackettas 16, Johannesas Voigtmannas 13, Aleksejus Švedas 10, Gabrielis Lundbergas ir Joelis Bolomboy'us po 8.