Abu „Zenit“ lietuviai pasižymėjo taškais, tačiau gavo „Real“ meistriškumo pamokų

Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa (3/3) dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pralaimėjimu.

M.Kuzminskas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 27, 2021, 7:55 PM, atnaujinta Oct 27, 2021, 10:59 PM

Rusijos klubas namuose 68:75 (13:22, 27:17, 17:20, 11:16) nusileido Madrido „Real“ (5/1) krepšininkams.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai iš Madrido. Gynyboje „Zenit“ surakinę P.Laso auklėtiniai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 22:13.

Antrajame kėlinyje savuosius ginklus išraukė ir Xavi Pascualio treniruojamas Sankt Peterburgo klubas – „Zenit“ ėmė artėti prie varžovų, o ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą 40:39.

Po pertraukos aikštėje virė atkakli kova, tačiau ketvirtajame kėlinyje kiek šaltakraujiškiau ir sėkmingiau žaidusi „Real“ išsivežė pergalę iš Sankt Peterburgo.

„Zenit“ gretose A.Gudaitis per 21 ant parketo praleistą minutę įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu M.Kuzminskas per 14 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir liko be naudingumo balų.

„Real“: Thomasas Heurtelis 15, Walteris Tavaresas 14 Fabienas Causeur 13, Guerschonas Yabusele 11.

„Zenit“: Billy Baronas 14, Jordanas Loydas 11, Mateušas Ponitka 10, Jordanas Mickey 9.