Du kėlinius Madride besispardžiusiai „Crvena zvezda“ po pertraukos „Real“ perlaužė stuburą

Savo sėkmingą pasirodymą Eurolygoje ir toliau tęsia Madrido „Real“ (9/2) ekipa. Karališkasis klubas ketvirtadienį savo žiūrovų akivaizdoje 79:67 (16:13, 16:19, 25:14, 22:21) susitvarkė su Belgrado „Crvena zvezda“ (4/7) krepšininkais.

R.Fernandezas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 18, 2021, 9:42 PM, atnaujinta Nov 18, 2021, 11:34 PM

Rungtynių pradžioje svečiai galinguosius ispanus įvėlė į klampų krepšinį. Puolime strigo abi komandos, o po pirmųjų dešimties minučių „Real“ pirmavo 16:13.

Antrajame kėlinyje žaidimas ir toliau vyko pagal „Crvena zvezda“ klubo scenarijų. „Real“ puolime nebuvo panaši į save, o iš varžovų išmušti aikštės šeimininkai susidūrė su problemomis ir gynyboje – tai leido Belgrado klubui prieš ilgąją pertrauką išlyginti skaičius švieslentėje – 32:32.

Vis dėlto antroje rungtynių dalyje viskas klostėsi pagal aikštės šeimininkų scenarijų.

Įpykusi „Real“ trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 25:14. Dviženklį pranašumą susikrovęs Madrido klubas ketvirtajame kėlinyje ėmė triuškinti savo varžovus.

„Crvena zvezda“ krepšininkams nepavyko sumažinti skirtumo iki vienženklio deficito ir Adrijos lygos čempionai „WiZink Center“ areną paliko nuleistomis galvomis.

„Real“: Walteris Tavaresas 15, Vincentas Poirier 14, Adamas Hanga 11, Alberto Abalde 9.

„Crvena zvezda“: Austinas Hollinsas 16, Maikas Zirbesas 12, Ognjenas Dobričius 9.