NBA lygoje puikus Domanto Sabonio pasirodymas nukalė pergalę „Indiana Pacers“ (9/12) krepšininkams. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 114:97 (31:35, 35:22, 26:24, 22:16) susitvarkė su „Toronto Raptors“ (9/11).

Žvėriškai dėl kamuolių kovojęs ir lemiamą spurtą inicijavęs D. Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2021-11-27 09:56

Lietuvis per 33 minutes pelnė 26 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 6/7 baudų), atkovojo 18 kamuolių iš kurių net 7 buvo puolime, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 sykius.

Lietuviui pritrūko 4 atkovotų kamuolių, kad pakartotų savo geriausią karjeros rezultatą.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Raptors“ nuo „Pacers“ ekipos atsilikinėjo 6 taškais – 86:92, tačiau šeimininkai spurtavo 13:2, o D.Sabonis per tą atkarpą pelnė net 8 taškus. Susikurtos persvaros „Pacers“ ekipai pakako iškovoti 9 pergalę.

Abi ekipos yra iškovojusios po 9 pergales, tačiau Toronto krepšininkai sužaidė 20 rungtynių – vienomis mažiau „Pacers“ ir rytų konferencijoje užima 12 vietą, o lietuvio atstovaujama ekipa žengia laipteliu žemiau.

„Pacers“: Domantas Sabonis 23 (18 atk. kam., 4 kld.), Carisas LeVertas 19 (5 atk. kam.), Mylesas Turneris 17 (0 atk. kam.), Kelanas Martinas 15, Chrisas Duarte 12 (6 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (12 rez. perd.) ir Torrey Craigas po 11.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 26 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Scottie Barnesas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Pascalis Siakamas (12 atk. kam., 4 rez. perd.) po 17, Gary Trent 13.