Lemiamu momentu subyrėjusi Serbijos rinktinė nusileido belgams

Atrankoje į krepšinio Pasaulio čempionatą netikėtą pralaimėjimą A grupėje patyrė Serbijos (1/1) rinktinė. Serbai išvykoje 69:73 (21:13, 20:16, 22:25, 6:19) nusileido Belgijos (2/0) rinktinei.

Lemiamu momentu subyrėjusi Serbijos rinktinė nusileido belgams.  <br> FIBA nuotr.

Nov 28, 2021, 7:36 PM, atnaujinta Nov 29, 2021, 4:45 PM

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo Serbijos krepšininkai. Svečiai po pirmosios pusės turėjo susikaupę dviženklę persvarą – 41:29, o prieš ketvirtą kėlinį išlaikė 9 taškų pranašumą (63:54).

Likus žaisti kiek mažiau nei 7 minutes serbai įkrito į rimtą duobę. Daugiau nei 3 minutes svečiai nesugebėjo sukrapštyti nė taško, o Belgijos rinktinė panaikino 9-ių taškų deficitą ir sugebėjo rezultatą persverti savo naudai (66:65).

Toks antausis serbų prikelti nesugebėjo. Likus žaisti minutę laiko Samas Van Rossomas smeigė tritaškį ir belgams suteikė 3 taškų persvarą, o per likusį rungtynių laiką visi serbų metimai skriejo pro šalį.

Belgų gretose naudingiausiai rungtyniavo Ismaelis Bako. Belgas per 34 minutes surinko 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baudos), 11 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą ir 26 naudingumo balus.

Grupėje taip pat varžosi Latvijos ir Slovakijos rinktinės.

Belgija: Samas Van Rossomas 20, Ismaelis Bako 14 (11 atk. kam., 5 rez. per.), Jeanas-Marcas Mwema 11 (6 atk. kam.), Retinas Obasohanas (3 per. kam.).

Serbija: Aleksa Avramovičius 19 (4 per. kam.), Filipas Petrusevas 16, Milošas Teodosičius 14 (8 rеz. per., 5 kld.).