K. Thompsono sugrįžimas pažymėtas įspūdingu dėjimu ir „Warriors“ pergale

Klay’us Thompsonas į NBA aikštelę grįžo po 941-os dienos, o „Golden State Warriors“ (30/9) namuose 96:82 (24:21, 27:25, 28:14, 17:22) įveikė „Cleveland Cavaliers“ (22/18) krepšininkus.

K. Thompsono sugrįžimas pažymėtas įspūdingu dėjimu ir „Warriors“ pergale<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 10, 2022, 7:09 AM, atnaujinta Jan 10, 2022, 8:11 AM

Visų NBA lygos sirgalių akys buvo nukreiptos į šias rungtynes, mat po dviejų sunkių – kryžminių raiščių ir Achilo sausgyslės traumų, į aikštelę vėl žengė vienas geriausių lygos metikų – Klay’us Thompsonas.

„Warriors“ į pergalingą spurtą pakilo trečiajame kėlinyje, o jį inicijavo K.Thompsonas. Amerikietis pelnė pirmus septynis iš devynių „Warriors“ taškų ir po jo taiklaus tritaškio „kariai“ išsiveržė į priekį 60:48.

Trečiame ketvirtyje likus žaisti pustrečios minutes po Stepheno Curry dvitaškio skirtumas padidėjo iki 24 taškų (79:55). „Cavaliers“ krepšininkams grįžti į rungtynes nebepavyko ir šeimininkai šventė nesunkią pergalę.

K.Thompsonas aikštelėje praleido nepilnas 20 minučių, o per jas pelnė 17 taškų (4/10 dvit., 3/8 trit.), atkovojo 3 ir blokavo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo ir sugebėjo pasižymėti bene gražiausiu rungtynių epizodu – dėjimu per varžovus.

„Warriors“: Stephenas Curry 28 (5 atk. kam., 5 rez. per., 5 kld.), Klay’us Thompsonas 17, Jordanas Poole’as 14, Andrew Wigginsas 10.

„Cavaliers“: Lamaras Stevensas 17, Rajonas Rondo 15 (5 rez. per.), Jarrettas Allenas 12 (7 atk. kam.), Evanas Mobley 11 (6 atk. kam., 5 kld.).