Eurolygoje – Vokietijos klubų kaktomušoje triumfavo „Bayern“ krepšininkai

23 Eurolygos ture susitiko du Vokietijos klubai. Namuose Berlyno ALBA (6/15) krepšininkus priėmęs Miuncheno „Bayern“ (11/11) šventė pergalę 62:56 (16:16, 10:8, 15:20, 21:12).

„Bayern“ – ALBA<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 28, 2022, 9:21 PM, atnaujinta Jan 29, 2022, 7:53 AM

Atkaklioje vokiečių dvikovoje kova sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Lemiamas ketvirtis prasidėjo svečiams pirmaujant 44:41, tačiau sužaidus dvi minutes po Nicko Weilerio-Babbo dvitaškio į priekį išsiveržė „Bayern“ krepšininkai – 45:44.

Komandas laikui bėgant ir toliau skyrė keli taškai, o likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes po Maodo Lo dvitaškio „Bayern“ pirmavo 53:52, tačiau čia prasidėjo Miuncheno ekipos pergalingas spurtas.

Žanas Markas Šisko pataikė dvitaškį, o likus žaisti 41 sekundę Vladimiro Lucičiaus tritaškis su bauda užtikrino šeimininkų pergalę.

„Bayern“: Vladimiras Lucičius 19, Corey Waldenas (4 kld.) ir Žanas Markas Šiško 9.

ALBA: Maodo Lo ir Jaleenas Smithas po 13, Benas Lammersas 9.

„Bayern“ į dvikovą žengė po dviejų pergalių paeiliui ir po 22 rungtynių turėdami 11 laimėjimų bavarai žengia 8-oje vietoje.

ALBA pralaimėjo keturis paskutinius mačus Eurolygoje ir laimėję 6 kartus per 21 rungtynių užima 16-ąją poziciją.

Pirmosios tarpusavio rungtynės Berlyne baigėsi „Bayern“ pergale 82:69.