Be M. Grigonio žaidusi A. Švedo vedama CSKA atsirevanšavo „Uniks“ krepšininkams

Maskvos CSKA (13/8) Еurolygoje atsirevanšavo kitai Rusijos ekipai – Kazanės „Uniks“. Raudonarmiečiai išvykoje 86:75 (16:20, 21:12, 27:25, 22:18) įveikė varžovus.

Rusijos klubų mūšis – CSKA su M. Grigoniu siekia revanšo prieš „Uniks“<br>G. Bitvinsko nuotr.

Jan 28, 2022, 5:51 PM, atnaujinta Jan 29, 2022, 12:01 AM

Antrajame kėlinyje pranašumą susikūrusi CSKA ekipa į lemiamą kėlinį žengė su 7 taškų persvara, tačiau Mario Hezonja nesiruošė nuleisti rankų. Po kroato tritaškio likus žaisti 6 minutes „Uniks“ atsilikimas tapo minimalus – 64:65.

Visgi persverti rezultato šeimininkams nepavyko. Rezultatui esant 66:67 Willas Clyburnas ar Aleksejumi Švedu pelnė po 5 taškus ir suteikę dviženklę persvarą leido CSKA klubui švęsti pergalę.

Maskvos klubą į pergalę vedė Aleksejus Švedas. Rusas per 26 minutes surinko 27 taškus (3/ 4 dvit., 6/10 trit., 3/ 4 baudos), 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, kartą suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

CSKA rungtynėse vertėsi be lietuvio Mariaus Grigonio ir kartvelo Tornikės Šengelijos.

„Uniks“: Lorenzo Brownas (8 atk. kam.) ir Mario Hezonja (9 atk. kam., 5 kld.) po 21, Tonye Jekiri 11.

CSKA: Aleksejus Švedas 27, Nikola Milutinovas 17 (7 atk. kam.), Willas Clyburnas 16.

Kazanės klubas į rungtynes žengė po skaudaus pralaimėjimo 68:85 Eurolygos lyderiams – Madrido „Real“ krepšininkams. Po 21 rungtynių „Uniks“ su 12 laimėjimų užima 7-ąją poziciją.

Praėjusiame ture pralaimėjimą patyrė ir Maskvos CSKA ekipa. Raudonarmiečiai namuose 57:67 nusileido Milano „Olimpia“ ekipai. CSKA su 13 pergalių ir žengia 5-oje pozicijoje.

Pirmose tarpusavio rungtynėse CSKA namuose 67:88 neprilygo Kazanės krepšininkams.