„Hawks“ stringančiai „Lakers“ išrašė dar vieną pralaimėjimą „Los Angeles Clippers“ pranoko „Charlotte Hornets“

Sekmadienį vakare Lietuvos laiku vykusiose NBA dvikovoje susigrūmė „Los Angeles Lakers“ (24/27) ir „Atlanta Hawks“ (24/25) klubai.

T.Youngas (geltoni marškinėliai) į priešininkų krepšį įmetė 36 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-01-30 23:33, atnaujinta 2022-01-30 23:34

Los Andželo klubas išvykoje nusileido savo varžovams 121:129 (33:34, 38:28, 30:29, 20:38).

Šiose rungtynėse „Lakers“ vis dar vertėsi be kelio skausmą jaučiančio LeBrono Jameso.

Iniciatyvą svečiai savo rankose laikę svečiai į save nepanašūs tapo ketvirtajame kėlinyje – spurtavusi „Hawks“ išsiveržė į priekį ir ėmė dominuoti aikštėje.

Dviženklį pranašumą išbarsčiusi „Lakers“ dar bandė atsigauti po šalto dušo ir likus žaisti dvi minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino skaičius švieslentėje – 121:121.

Vis dėlto per likusį rungtynių laiką taškus rinko tik „Hawks“, pro šalį visus metimus metę svečiai Atlantą paliko nuleistomis galvomis.

Nugalėtojus į priekį vedė Trae Youngas, kuris į „Lakers“ krepšį per 37 minutes įmetė net 36 taškus (8/12 dvit., 4/10 trit., 11 baud.).

„Hawks“ lyderis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Malikas Monkas. Jis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 33 taškus.

Kitose sekmadienio vakaro rungtynėse „Los Angeles Clippers“ (26/26) išvykoje 115:90 (24:25, 27:22, 33:29, 31:14) pranoko „Charlotte Hornets“ (28/23) krepšininkus.

„Atlanta Hawks“: Trae Youngas 36, Johnas Collinsas 20, Onyeka Okongwu 16, Clintas Capela 15.

„Los Angeles Lakers“: Malikas Monkas 33, Anthony Davisas 27, Russellas Westbrookas 20, Carmelo Anthony 11.