Pasakiškas debiutas: „Šiaulių“ klubo naujokas iš Ukrainos suvertė 30 taškų ir padėjo nepralaimėti Prienams

Ketvirtadienio vakarą sunkią pergalę po atkaklios kovos „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo „Šiaulių“ komanda. Namuose rungtyniavę šiauliečiai sulaukė įspūdingo komandos naujoko prisistatymo ir būtent jo vedami į priekį nugalėjo Prienų „Labas GAS“ ekipą 96:93 (19:27, 27:24, 31:14, 19:28).

Legionierius iš Ukrainos Issufas Sanonas vilki "Šiaulių" ekipos marškinėlius. <br> G.Šiupario nuotr.
„Šiaulių“ ir „Labas GAS“ komandų dvikova.<br> G.Šiupario nuotr.
„Šiaulių“ treneris Antanas Sireika.<br> G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (38)

Apr 14, 2022, 8:24 PM, atnaujinta Apr 14, 2022, 8:45 PM

Tai buvo trečioji ir paskutinė šių komandų akistata šiame sezone. Pirmąją dvikovą šiauliečiai laimėjo 109:88, antroje dėl pergalės teko vargti kiek ilgiau, 86:80.

Fantastiškas rungtynes sužaidė „Betsafe-LKL“ debiutantas ir „Šiaulių“ naujokas Issufas Sanonas.

Jaunasis krepšininkas iš Ukrainos Šiauliuose debiutavo pelnydamas net 30 taškų. Ukrainiečio sąskaitoje taip pat 3 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Rungtynes šįkart kur kas geriau pradėjo svečiai iš Prienų. Vien per pirmąjį kėlinį prieniškiai pelnė 27 taškus ir jį laimėjo 8 taškų skirtumu. Antrajame ketvirtyje abi komandos pademonstravo įspūdingą puolimą (27:24), o per ilgąją pertrauką priekyje 5 taškais vis dar buvo „Labas GAS“.

Vis dėlto, vaizdas Šiaulių miesto arenoje apsivertė aukštyn kojomis iškart po pertraukos. Antano Sireikos auklėtiniai trečią kėlinį pradėjo su kur kas didesne energija tiek puolime, tiek gynyboje.

Šeimininkai vien per trečią kėlinį sugebėjo pelnyti 31 tašką, panaikinti atsilikimą ir stipriai išsiveržti į priekį.

Trečią kėlinį A. Sirekos kariauna laimėjo 31:14 ir po jo atrodė, kad išsigelbėti Prienų ekipai nebepavyks.

Vis dėlto, jauna Prienų ekipa rado pakankamai jėgų ir pademonstravo charakterį, per ketvirtą kėlinį nuosekliai mažinusi atsilikimą ir perkėlusi intrigą į lemiamas akimirkas.

Po šios pergalės „Šiauliai“ kyla į penktąją turnyro lentelės vietą, „Labas GAS“ lieka paskutinėje.

„Šiauliai“: Issufas Sanonas 30 (3 atk. kam., 3 rez. perd., 33 naud. bal.), Giedrius Staniulis 18 (10 atk. kam.), Arminas Urbutis 13, Eimantas Stankevičius 12, Martynas Varnas 10.

„Labas GAS“: Tahj Jerome Eaddy 17, Rapolas Ivanauskas ir Erikas Venskus 16, Ignas Sargiūnas 11.