„Mavericks“ įrodė, kad gali laimėti ir be Lukos Dončičiaus: gelbėjo karjeros rungtynes sužaidęs gynėjas

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį be savo lyderio Lukos Dončičiaus rungtyniaujanti „Dallas Mavericks“ komanda namuose 110:104 (24:24, 24:31, 29:26, 33:23) įveikė „Utah Jazz“ krepšininkus.

J.Brunsonas pavadavo L.Dončičių.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 19, 2022, 7:31 AM, atnaujinta Apr 19, 2022, 7:33 AM

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki 4 pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Slovėnas nerungtyniauja dėl blauzdos patempimo, tačiau artimiausiu metu jau laukiama jo sugrįžimo.

„Mavericks“ buvo ant bedugnės krašto, nes pralaimėjo pirmąsias rungtynes ir antrosiose po dviejų kėlinių atsiliko 48:55.

Likus žaisti 8 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Mavericks“ dar buvo atsilikę 7 taškais (86:93), tačiau tuomet surengė galingą spurtą 21:9 ir pergalingai baigė sunkų mačą.

Rungtynių didvyriu tapo šeimininkų gynėjas 25 metų Jalenas Brunsonas, kuris per 42 min. pelnė 41 tašką (9/15 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių komandos neištempė Donovanas Mitchellas, kuris per 41 min. surinko 34 taškus (10/20 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 5/5 baudų).

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 41 (9/15 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Maxi Kleberis 25 (8/11 tritaškių, 6 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 17 (5/12 dvitaškių, 6 rez. perd.), Reggie Bullockas 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 34 (10/20 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 25 (8/11 dvitaškių, 5 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 21, Royce'as O'Neale'as 12 (9 atk. kam.), Rudy Gobert'as 8 (17 atk. kam.).