Filadelfijos klubas antrąkart nepajėgė užbaigti serijos – išgyvenę „Raptors“ grįš į Torontą

NBA atkrintamosiose varžybose naktį iš pirmadienio į antradienį „Toronto Raptors“ krepšininkai Rytų konferencijos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse svečiuose 103:88 (29:27, 25:14, 21:25, 28:22) įveikė „Philadelphia 76ers“ ekipą.

Pascalis Siakamas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 26, 2022, 7:39 AM, atnaujinta Apr 26, 2022, 7:47 AM

Serijoje iki 4 pergalių „Raptors“ dabar atsilieka 2:3, o šeštasis mačas vyks Toronte.

„Sixers“ laimėjo pirmąsias trejas rungtynes.

Per visą NBA atkrintamųjų varžybų istoriją dar niekam nepavyko panaikinti trijų pergalių atsilikimo.

„Raptors“ po dviejų kėlinių pirmavo 54:41 ir po pertraukos neleido šeimininkams pasiekti persilaužimo.

Mažiausias skirtumas buvo 9 taškai (79:70).

Toronto ekipos lyderis buvo Pascalis Siakamas, kuris per 43 min. pelnė 23 taškus (8/13 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Filadelfijos komandos lyderis Joelis Embiidas per 39 min. pelnė 20 taškų (7/11 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 20 (7/11 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 6/6 baudų, 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Tobias Harrisas 16 (7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 15 (7 rez. perd.), Danny Greenas 14.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 23 (8/13 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Precious Achiuwa 17 (7 atk. kam.), OG.Anunoby ir Gary Trentas po 16.