Po pergalės Monake G. Bartzokas nusilenkė priešininkų kovingumui: „Jie niekada nepasiduoda“

Pirėjo „Olympiakos“ ekipai iki Eurolygos finalinio ketverto liko vos viena pergalė. Trečiadienį Monake vykusioje dvikovoje Georgios Bartzoko auklėtiniai 87:83 palaužė vietos „Monaco“ ekipą, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas.

Georgios Bartzokas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 28, 2022, 10:58 AM

Po šio laimėjimo Graikijos klubas atkrintamųjų varžybų serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Didžiąją dalį rungtynių laiko aikštėje vyko itin atkakli kova. Trečiajame kėlinyje svečiai iš Pirėjo ėmė tolti nuo savo priešininkų ir vienu metu įgijo net 15 taškų pranašumą.

Vis dėlto ginklų sudėti nenorėjusi „Monaco“ ekipa pademonstravo charakterį ir ketvirtajame kėlinyje persvėrė rezultatą.

Pranašumą išbarstę svečiai nepasimetė – kritiniu momentu Kosto Slouko į priekį patemta „Olympiakos“ šventė nelengvą pergalę svečiuose.

„Mes laimėjome, o tą padaryti čia labai sunku. „Monaco“ nuolat spaus žaidėjus, sieks perimti kamuolius. Šiandien jie turėjo rimtų problemų su pražangomis, bet vis tiek perėmė daug kamuolių.

Mes pirmavome nemenku pranašumu, bet jie sugebėjo sugrįžti. Didžiulė pagarba, ši komanda nusipelno vietos čia, jie niekada nepasiduoda.

Tuo metu mes turime išlaikyti savo požiūri šioje serijoje – ji bus sunki iki pat pabaigos“, – samprotavo „Olympiakos“ strategas G.Bartzokas.

Pralaimėjimo kartėlį patyrusios „Monaco“ ekipos strategas Saša Obrabovičius nebuvo itin kalbus.

„Turime mąstyti pozityviai, kad ir kas atsitiktų. Iš šių rungtynių turėsime ko išmoti ir šias pamokas pritaikysime ateityje“, – kalbėjo jis.

Ketvirtosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės Monake bus žaidžiamos penktadienį.