500 tritaškių atkrintamosiose kovose jau pelnęs S. Curry tempia „Warriors“ į Vakarų konferencijos finalą

„Golden State Warriors“ ekipa artėja prie NBA Vakarų konferencijos finalo. Kalifornijos komanda pirmadienio vakarą po gan atkaklios akistatos 101:98 (20:24, 18:17, 24:28, 39:29) namuose dar kartą pranoko „Memphis Grizzlies“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3:1.

Stephenas Curry.<br>AP/Scanpix nuotr.

2022-05-10 08:17, atnaujinta 2022-05-10 08:24

Kitas ir seriją galintis baigti mačas bus žaidžiamas trečiadienį Memfyje.

Nugalėtojams „karių“ lyderis Stephenas Curry pelnė 32 taškus, nors dar trečiame kėlinyje jo sąskaitoje buvo tik 16 taškų.

Po šios akistatos S.Curry tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, atkrintamosiose varžybose pataikiusiu 500 tritaškių. Jis šioje dvikovoje nepasižymėjo itin taikliu tolimų metimų tikslumu, pataikęs vos 4 iš 14.

Oklande Memfio komanda žaidė be traumą praėjusiame mače patyrusio savo lyderio Ja Moranto, tačiau laikėsi iki pat dvikovos pabaigos.

Tris kėlinius vyko atkakli kova ir „Grizzlies“ turėjo šiokią tokią 3-5 taškų persvarą.

Nors Memfis ketvirtame kėlinyje spurtavo ir įgijo 12 taškų atotrūkį - 76:64, tačiau tuomet šeimininkai įjungė papildomą pavarą, o po S.Curry baudų metimų likus kovoti daugiau kaip 45 sek. šeimininkai galiausiai persvėrė rezultatą 94:93.

„Warriors“ ekipai šiame mače vadovavo pagrindinio trenerio asistentas Mike’as Brownas, nes Steve'as Kerras susirgo koronavirusu.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas Jr. 21 (7/14 dvit., 0/7 trit., 5 blk.), Tyusas Jonesas 19, Kyle'as Andersonas 17, Dillonas Brooksas 12, Stevenas Adamsas 10 (15 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (6/11 dvit., 4/14 trit., 8 rez. perd.), Andrew Wigginsas 17 (10 atk. kam.), Klay Thompsonas 14 (0/7 trit.), Jordanas Poole'as 14, Otto Porter Jr. 12.