„Heat“ susigrąžino namų aikštės pranašumą, bet neteko lyderio

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA Rytų konferencijos finalo trečiose serijos rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „Miami Heat“ ekipa. Floridos klubas svečių tvirtovėje 109:103 (39:18, 23:29, 25:25, 22:31) palaužė „Boston Celtics“.

J.Butleris nebežaidė nuo antrojo kėlinio.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-05-22 07:44

Šiuo metu Eriko Spoelstros auklėtiniai serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1.

Pergalingas nuotaikas „Heat“ stovykloje kiek aptemdė antrajame kėlinyje įvykęs nemalonus epizodas. Komandos lyderis Jimmy Butleris patyrė kelio traumą ir aikštėje nepasirodė iki pat akistatos pabaigos.

Iki susižeisimo jis buvo įmetęs 8 taškus.

Be vedlio likusi „Heat“ nesutriko, o ekipos lyderio vaidmenį perėmė Bamas Adebayo, kuris prie pergalės prisidėjo įmesdamas 31 tašką, atkovodamas 10 kamuolių ir atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus.

Itin sėkmingas svečiams buvo pirmasis kėlinys. Jau po pirmųjų 12 žaidimo minučių „Heat“ turėjo susikrovusi 21 taško pranašumą.

Akistatos pabaigoje dviženklį pranašumą panaikinusi „Celtics“ dar bandė kibti į atlapus varžoms, bet priešininkų spaudimą atlaikęs Majamio klubas susigrąžino namų aikštės pranašumą.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks naktį iš pirmadienio į antradienį. Akistata ir vėl bus žaidžiama Bostone.

„Boston Celtics“: Jaylenas Brownas 40, Alas Horfordas 20, Marcusas Smartas 16, Jaysonas Tatumas 10.

„Miami Heat“: Bamas Adebayo 31, P.J. Tuckeris 17, Maxas Strusas 16, Kyle'as Lowry 11.