Prancūzijos čempiono titulas D. Motiejūnui netikėtai nutolo

Lietuvio Donato Motiejūno atstovaujamam „Monaco“ klubui tereikėjo vienos pergalės, kad džiaugtųsi Prancūzijos lygos čempiono titulu, tačiau pergalingas žingsnis trečiadienį nebuvo žengtas. Vilerbano ASVEL ekipa išvykoje 85:68 (22:9, 19:19, 22:11, 22:29) sutriuškino „Monaco“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2:2.

D. Motiejūnas.<br>asmonaco.basketball nuotr.
Su policija i<br>asmonaco.basketball nuotr.

Jun 23, 2022, 12:13 AM, atnaujinta Jun 23, 2022, 12:14 AM

Rungtynių lemtis buvo aiški jau po trijų kėlinių, kai ASVEL pirmavo 63:39, o šeimininkai tiesiog nuleido rankas.

Donatas Motiejūnas „Monaco“ per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/7 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė bei prarado po kamuolį, 4 sykius prasižengė bei surinko vienintelį naudingumo balą.

Pralaimėjusiai komandai net 34 taškus pelnė Mike‘as Jamesas (2/8 tritaškių, 8/11 dvitaškių), tačiau jo pastangų neužteko.

Nugalėtojams po 19 taškų surinko Chrisas Jonesas ir Marcosas Knightas (6 atk. kam.), 13 – Williamsas Howardas (7 atk. kam.), 11 – Elie Okobo (5 rez. perd.).

Penktasis serijos mačas šeštadienį vyks ASVEL aikštėje.