Lietuviškoje Ispanijos klubų dvikovoje – žibėjusio R. Jokubaičio ir „Barcelonos“ pergalė

Ispanijos krepšinio čempionate sekmadienio vakare susitiko dvi Lietuviškos komandos. „Barcelona“ namuose 89:74 (17:23, 22:28, 26:7, 24:16) nugalėjo „Baskonia“.

Lietuviškoje Ispanijos klubų dvikovoje – žybėjusio R. Jokubaičio ir „Barcelonos“ pergalė<br> Barca Basket twitter nuotr.

Oct 2, 2022, 11:07 PM, atnaujinta Oct 2, 2022, 11:08 PM

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje. „Barca“ kėlinį pradėjo spurtu 12:0, o jį užbaigė pelnydami 7 taškus be atsako.

Puikias rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Rokas Jokubaitis. Įžaidėjas iš Lietuvos surinko 11 taškų (1/4 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Už jį rezultatyviau rungtyniavo tik Janas Vesely (15 taškų) ir Alexas Abrinesas (13 taškų).

„Baskonia“ komandoje Rokas Giedraitis pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tadas Sedekerskis pridėjo 2 taškus (2/2 baud.) ir 2 atkovotus kamuolius.

Rezultatyviausiai pralaimėtojų gretose rungtyniavo 13 taškų pelnęs Darius Thompsonas.