Visos serijos kada nors baigiasi: „Bucks“ suklupo po devynių pergalių iš eilės net ir sulaukęs G. Antetokounmpo Žaidė visos 30 komandų

NBA čempionate neliko nepralaimėjusių komandų: naktį iš pirmadienio į antradienį „Milwaukee Bucks“ (9/1) svečiuose pralaimėjo „Atlanta Hawks“ (7/3) krepšininkams 98:117 (36:25, 22:27, 22:37, 18:28).

Giannis Antetokounmpo.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 8, 2022, 7:32 AM, atnaujinta Nov 8, 2022, 8:54 AM

„Bucks“ po geriausio starto klubo istorijoje patyrė pirmąją nesėkmę, nors į komandos gretas sugrįžo Giannis Antetokounmpo.

Graikas per 26 minutes pelnė 25 taškus (9/19 dvitaškių) ir atkovojo 7 kamuolius, tačiau komandą pražudė 19 klaidų.

„Hawks“ rungtyniavo be savo lyderio Trae Youngo, bet pranoko svečius komandinių žaidimu.

Po dviejų kėlinių „Bucks“ dar pirmavo 58:52, tačiau antrąją mačo pusę pralaimėjo beviltiškai – 40:65.

Retas atvejis NBA tvarkaraštyje: pirmadienį žaidė visos 30 komandų, o antradienį nevyks nė vienas mačas.