Prieš buvusią ekipą – nykiausias Jono Valančiūno šio sezono pasirodymas

Sakoma, kad prieš buvusias savo komandas žaidėjai sužaidžia kaip iš natų, siekdami savotiškai įrodyti klubo vadovams, ką šie prarado. Tačiau šįkart ši taisyklė nesuveikė su Jonu Valančiūnu. Lietuvos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas prieš savo atstovautą „Memphis Grizzlies“ ekipą sužaidė nykiausią savo mačą, nors jo „New Orleans Pelicans“ ekipa (8/6) ir laimėjo prieš Memfį (9/6) solidesniu skirtumu 113:102 (32:35, 27:25, 30:27, 24:15).

Jonas Valančiūnas sužaidė blogiausias sezono rungtynes.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 16, 2022, 6:57 AM

Jonas Valančiūnas iš viso žaidė vos 14 minučių ir į „Grizzlies“ krepšį pataikė tik 1 metimą iš 4 ir pelnė 2 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis dar kovojo iki trečiojo kėlinio pradžios, o jau tada iki mačo pabaigos laiką praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.

Tai – prasčiausios J.Valančiūno šio sezono rungtynės. Vidurio puolėjas trečiose rungtynėse paeiliui nepasiekė dviženklės pelnytų taškų ribos.

Mače su „Portland Trail Blazers“ jis įmetė 7 taškus, o akistatoje su „Houston Rockets“ – 8 taškus.

C.J.McCollumas pelnė 14 iš savo 30 taškų trečiajame kėlinyje ir nustelbė svečių žvaigždę Ja Morantą, kuris pasižymėjo 36 taškais.

C.McCollumas per ankstesnes ketverias rungtynes ​​vidutiniškai pelnydavo tik 9,5 taško, pataikydamas vos 27 proc. taiklumu. Jis kompensavo Ziono Williamsono nebuvimą dėl dešinės kojos traumos.

Naujojo Orleano komanda po trijų kėlinių buvo priekyje 89:87. Ketvirtajame ketvirtyje „Pelicans“ spurtavo 15:4 ir pabėgo nepavejamai 104:91.

Praėjusiame sezone „Grizzlies“ laimėjo tris iš keturių mačų prieš Naująjį Orleaną ir visus juos dviženkle persvara.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 30 (4/10 dvit., 7/13 trit., 9 rez. perd., 26 naud.), Brandonas Ingramas (5/12 dvit., 2/2 trit.) ir Larry Nance'as (7/9 dvit., 7 atk. kam., 2 blok., 27 naud.) po 19, Trey Murphy 13.

„Grizzlies“: Ja Morantas 36 (11/21 dvit., 2/6 trit., 8/11 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 30 naud.), Dillonas Brooksas 19, Brandonas Clarke'as 15 (13 atk. kam., 25 naud.), Johnas Koncharas 9.