„Olimpia“ nutraukė nesėkmių seriją patiesdama „Crvena zvezda“ klubą

Milano „Olimpia“ klubas Eurolygoje nutraukė 9 pralaimėtų rungtynių seriją. Italai ketvirtadienį išvykoje pranoko Belgrado „Crvena zvezda“ klubą – 71:67 (26:16, 17:13, 14:20, 14:18).

E. Messina.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 15, 2022, 7:59 PM, atnaujinta Dec 15, 2022, 10:14 PM

„Olimpia“ į priekį pabėgo pirmojo kėlinio metu, kurį laimėjo 26:16. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 43:29.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą, kuri leido pavyti italus – 49:57.

Ketvirtojo kėlinio metu vyko tikra drama. Likus 13 sek., serbai turėjo keturių taškų deficitą, tačiau dukart netaikliai tritaškį smeigė Nemanja Nedovičius ir taip palaidojo šansus laimėti.

„Crvena zvezda“: Filipas Petruševas 20 (11 atk. kam.), Luca Vildoza 16, Nemanja Nedovičius 12.

„Olimpia“: Billy Baronas 19, Brandonas Daviesas 15, Devonas Hallas 11, Kyle‘as Hinesas 6.