M. Hezonjos namuose nesustabdę „Monaco“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą

„Monaco“ (14/9) klubas su Donatu Motiejūnu namuose 91:95 (20:24, 26:26, 25:20, 20:25) nusileido Madrido „Real“ (16/7) krepšininkams.

M. Hezonjos namuose nesustabdę „Monaco“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą namuose<br>Monaco twitter nuotr.

Feb 3, 2023, 7:45 PM, atnaujinta Feb 3, 2023, 10:49 PM

Priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo tiksliu Mario Hezonja tritaškiu. 28-asis kroato taškas padidino „Real“ pranašumą iki 5 taškų – 90:85.

Elie Okobo dvitaškiu atsilikimą sumažino iki vieno metimo atstumo, o iki paskutinės rungtynių minutės pradžios Adamas Hanga ir Jaronas Blossomgame’as pataikė po vieną baudos metimą.

Likus rungtyniauti 20 sekundžių Sergio Llullas pataikė tik vieną baudos metimą ir Donta Hallas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 2 taškų (90:92).

Walteris Tavaresas ir D.Hallas pataikė po vieną baudos metimą, o galutinį tašką rungtynėse padėjo M.Hezonja, pataikęs abu baudos metimus likus žaisti 5 sekundes.

D.Motiejūnas per 20 minučių surinko 7 taškus (3/6 dvit., 1/2 baud.), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 klaidą ir 6 naudingumo balus.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo M.Hezonja. Kroatas per 34 minutes pelnė 30 taškų (5/7 dvit., 6/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 23, Elie Okobo 16, Alpha Diallo 15.

„Real“: Mario Hezonja 30, Džananas Musa 14, Gabrielis Deckas 13.

Monegaskai savo sąskaitoje turėdami 14 pergalių ir 9 pralaimėjimus užima 5-ąją vietą.

„Karališkasis“ klubas su 16 laimėjimų Eurolygoje užima 2-ąją vietą.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse stipresni 95:94 buvo „Monaco“ krepšininkai.