Eurolygos lyderiai namuose patiesė „Anadolu Efes“

Eurolygoje lyderiaujantis Pirėjo „Olympiakos“ (16/7) klubas namuose 76:70 (22:13, 19:18, 18:21, 17:18) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (11/12).

Eurolygos lyderiai laiko čempionų testą<br>olympiacosbc twitter nuotr.

2023-02-03 20:49, atnaujinta 2023-02-03 23:10

Pranašumą pergalei Pirėjo klubas susikūrė pirmoje rungtynių pusėje, kurią laimėjo dviženkliu skirtumu – 41:31.

Ketvirtajame kėlinyje po Elijah Bryanto ir Shane’o Larkino tritaškiu skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (58:62), tačiau labiau priartėti Eurolygos čempionams nepavyko.

Nugalėtojus į priekį vedė Aleksandras Vezenkovas. Bulgaras per 31 minutę pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 23, Michalis Lountzis 13, Moustapha Fallas ir Shaquille’as McKissic po 10.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas, Rodrigue’as Beaubois, Elijah Bryantas ir Vasilije Micičius po 10.

Graikijos komanda laimėjo 5 rungtynes iš eilės ir po 23 rungtynių savo sąskaitoje turi 16 pergalių.

„Anadolu Efes“ pergalę šventė 11 kartų ir rikiuojasi 11-oje vietoje.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse „Anadolu Efes“ laimėjo 82:71.