„Žalgiriui“ Turkijoje nepavyko įveikti įspūdingai atakavusios „Fenerbahce“

Atkrintamųjų svajonės siekiantis Kauno „Žalgiris“ (15/15) nesugebėjo antrą kartą šį sezoną patiesti Stambulo „Fenerbahce“ (18/12) krepšininkų.

„Fenerbahce“ – „Žalgiris“<br> zalgiris.lt nuotr.
„Fenerbahce“ – „Žalgiris“<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Mar 24, 2023, 6:46 PM, atnaujinta Mar 24, 2023, 9:53 PM

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Stambule 79:87 nusileido Dimitrio Itoudžio treniruojamai „Fenerbahce“ komandai.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova ir sužaidus kiek daugiau nei 17 minučių po Luko Lekavičiaus tritaškio rezultatas buvo lygus – 35:35.

Deja, antrojo kėlinio pabaigoje žalgiriečiai paleido varžovus į priekį, kurie surengė spurtą 11:0.

Likus rungtyniauti 2 minutes Isaiah Tayloras tritaškiu sumažino atsilikimą iki 6 taškų – 74:80, o „Fenerbahce“ krepšininkai į paskutinę minutę žengė pirmaudami 83:76.

„Žalgirio“ viltis išlaikė Kevarriusas Hayesas. Aukštaūgis pelnė 2 taškus su pražanga ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų, tačiau per likusį laiką kauniečiai nebesugebėjo pelnyti taškų ir pripažino varžovų pranašumą.

Stambulo krepšininkai įspūdingai atakavo iš žaidimo. „Fenerbahce“ pataikė 58,3 proc. dvitaškių (21/36) ir 50 proc. tritaškių (9/18).

„Fenerbahce“: Nigelis Hayesas 19, Tyleris Dorsey 15, Marko Guduričius 14.

„Žalgiris“: Rolandas Šmitas 18, Kevarriusas Hayesas 12, Isaiah Tayloras 11.

„Fenerbahce“ krepšininkams šią savaitę tai buvo antrosios Eurolygos rungtynės. Antradienį „Fenerbahce“ namuose nusileido 75:82 Milano „Olimpia“ komandai.

Žalgiriečiai turėdami 15 laimėjimų po 30 rungtynių užima 9-ąją vietą.

Stambulo klubas su 18 pergalių rikiuojasi 5-oje pozicijoje.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Žalgiris“ šventė pergalę 86:66.