„Ryto“ jaunimas pergale pradėjo FIBA Čempionų lygos turnyrą Turkijoje, bet antrajame mače nusileido šeimininkų ekipai

FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyro Turkijoje pirmosiose rungtynėse antradienį Vilniaus „Ryto“ pamaina 88:68 (28:16, 27:17, 14:17, 19:18) įveikė „Bnei Herzliya“ ekipą.

Vilniečiai pergale pradėjo turnyrą.<br> FIBA nuotr.

Apr 11, 2023, 1:16 PM, atnaujinta Apr 11, 2023, 11:04 PM

Pirmasis FIBA Čempionų lygos jaunimo iki 18 m. turnyras vyksta Bursoje.

Jame dalyvauja 10 klubų, suskirstytų į dvi grupes.

„Ryto“ komandai Artūras Vilutis pelnė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Nojus Kulieša surinko 15 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Antrosiose rungtynėse rungtynėse antradienį vakare Andriaus Šležo auklėtiniai per pratęsima 87:95 (16:18, 22:17, 22:27, 18:16; 9:17) nusileido turnyro šeimininkei Bursos „Tofas“ ekipai.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatui esant 76:78 likus 5 sek. Kristupas Smirnovas baudų metimais išlygino rezultatą – 78:78.

Tačiau per pratęsimą šeimininkų atakos buvo galingesnės.

„Ryto“ ekipai N.Kulieša pelnė 17 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Ernestas Matulevičius surinko 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, Kristupas Smirnovas pelnė 15 (8 atk. kam.), Džiugas Remeikis ir Artūras Vilutis po 12 taškų.

Vilniečiai grupėje dar žais su Liudvigsburgo BBA ir Tenerifės „Lenovo“.