Drama San Franciske – D. Sabonį pristabdę NBA čempionai išlygino atkrintamųjų serijos rezultatą

Domantui Saboniui ir jo atstovaujamai „Sacramento Kings“ ekipai teko antrąjį kartą ir eilės nuryti karčią pralaimėjimo piliulę. Šį kartą ketvirtose NBA atkrintamųjų varžybų serijos rungtynėse Sakramento klubas svečiuose 125:126 (31:32, 34:37, 37:23, 24:33) turėjo pripažinti „Golden State Warriors“ pranašumą.

D.Sabonis (dešinėje).<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 24, 2023, 6:46 AM, atnaujinta Apr 24, 2023, 10:18 AM

Su šia pergale NBA čempionai išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.

Pralaimėjimu pažymėtoje akistatoje D.Sabonis buvo toli nuo sau reguliariajame sezone įprastų skaičių – 26-erių lietuvis per 37 minutes įmetė 14 taškų (7/13) taškų, o prie jų pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Atkaklaus mačo metu „Kings“ kurį laiką buvo pirmaujančios komandos vaidmenyje, tačiau antroje rungtynių pusėje aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Aukščiausią dramos lygį akistata pasiekė tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms – Sakramento klubas turėjo taško deficitą ir kamuolį savo rankose, tačiau rezultatą persverti galėjęs Harrisono Barneso metimas skriejo pro šalį ir NBA čempionai išlygino serijos rezultatą.

Juos į pergalę vedė 32 taškus pelnęs Stephenas Curry.

Po vienerių rungtynių diskvalifikacijos ant parketo sugrįžęs Draymondas Greenas šiose rungtynėse pasižymėjo pelnydamas 12 taškų, atkovodamas 10 kamuolių ir atlikdamas 7 rezultatyvius perdamivus.

Penktosios serijos rungtynės naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vyks Sakramente.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 32, Klay Thompsonas 26, Jordanas Poole'as 22, Andrew Wigginsas 18.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 38, Keeganas Murray 23, Malikas Monkas 16, Domantas Sabonis 14.

REPORTERIS: sulaikyti asmenys, įtariami L. Volkovo užpuolimu