Š. Jasikevičius pasiekė savo – tapo Turkijos čempionu

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ klubas trečiadienį pasidabino aukso medaliais ir Turkijos čempionų titulu. „Fenerbahce“ po pratęsimo savo sirgalių akivaizdoje 80:72 (22:8, 14:25, 15:19, 13:12, 16:8) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ komandą ir laimėjo seriją iki trijų laimėjimų 3:1.

Šarūnas Jasikevičius tapo Turkijos čempionu.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 12, 2024, 10:56 PM, atnaujinta Jun 12, 2024, 11:02 PM

„Fenerbahce“ susigrąžino titulą po metų pertraukos ir tai buvo 11-asis kartas, kai ekipa tampa čempionato laimėtoju.

Nors pradžioje šaro kariauna turėjo 14 taškų persvarą, varžovai po truputį mažino atotrūkį ir po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus 64:64. Per papildomas penkias minutes  "Fenerbahce" iškart išsiveržė į priekį ir ramiai nugalėjo.

„Fenerbahce“: Tarikas Biberovičius 19 (4/5 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.), Nigelas Hayesas 16, Scottie Wilbekinas 12 (2/8 trit.), Dyshawnas Pierre 10, Georgios Papagiannis (4/5 dvit., 9 atk. kam.) ir Sertacas Sanli po 8, Nickas Calathesas 5.

„Anadolu Efes“: Elijahas Bryantas 20 (8/15 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Rodrigue Beaubois ir Shane Larkinas po 11, Derekas Willis 10.