Vyrų futbolo diena (I): ispanai krito prieš Japonijos komandą, pasižymėjo Neymaras (video, rezultatai)

Pirmosios Londono žaidynių vyrų futbolo rungtynės baigėsi lygiosiomis. D grupės rungtynėse Hondūro ir Maroko ekipos išsiskyrė 2:2.

Ispanijos ir Japonijos susitikimo akimirkos. (AP)

Jul 26, 2012, 8:12 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 7:53 PM

Pirmieji po A. Barrada (39 min.) smūgio į priekį išsiveržė Maroko futbolininkai, tačiau Hondūro ekipa vėliau atsigriebė dviem iki galo užbaigtomis atakomis. Dukart (56, 65) pasižymėjo J. Bengstonas. Nepaisant proveržio, Hondūrui nepavyko ilgai pasidžiaugti pranašumu. Jau 67 min. įvartį įmušė Z. Labyadas.

72 min. raudoną kortelę gavo marokietis Z. Bergdichas.

Antrosios rungtynės taip pat baigėsi lygiosiomis. Šįkart santykių neišsiaiškino Meksikos ir Pietų Korėjos komandos, kurių susitikimas B grupėje baigėsi 0:0.

Pirmosios dienos netikėtumą pateikė augantis Ispanijos karta. Ispanai D grupės rungtynėse 0:1 pralaimėjo Japonijos futbolininkams. Įvartį į D. De Gea vartus 34 minutę pasiuntė Y. Otsu. Ispanai nuo 42 minutės rungtyniavo dešimtyje - raudoną kortelę gavo I. Martinezas.

A grupės susitikime Urugvajaus futbolininkai 2:1 nugalėjo Jungtinių Arabų Emyratų ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė G. Ramirezas (42) ir N. Lodeiro (56). JAE ekipoje pasižymėjo M. Ismaelis (23).

B grupėje 1:1 sužaidė Gabono ir Šveicarijos futbolininkai. Pastarieji į priekį išsiveržė jau penktąją minutę, kuomet įmušė A. Mehmedi (5 min.). Rezultatą išlygino P. Aubameyangas (45 min.).

Šeimininkų Didžiosios Britanijos rinktinei startuoti pergale nepavyko - jie 1:1 sužaidė su Senegalu. Britus į priekį išvedė C. Bellamy (20), tačiau skirtumą išlygino M. Konate (82).

Baltarusijos futbolininkai po 45 minutę įmušto D. Baga įvarčio nugalėjo Naująją Zelandiją. Favoritai brazilai 3:2 nugalėjo Egipto komandą. Brazilai pirmieji įgijo persvarą ir į priekį išsiveržė 3:0 išvedė R. Da Silva (16) ir L. Damiao (26), Neymaras (30). Egipto ekipoje pasižymėjo M. Aboutrika (52) ir S. Mohamedas (76).

A grupė: Didžioji Britanija, Senegalas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Urugvajus.

B grupė: Gabonas, Meksika, Pietų Korėja, Šveicarija.

C grupė: Baltarusija, Brazilija, Egiptas, Naujoji Zelandija.

D grupė: Honduras, Marokas, Ispanija, Japonija.